Archive for the 'Kendime Not' Category

15th Apr 2009

Konuşmak

Yazamadığım; ama bol bol konuştuğum bir dönemdeyim. Bu durumu kendim bile yadırgıyorum. Yapısal mı, tek çocuk olmaktan mı bilinmez, ben pek sıkıntılarını anlatabilen, üzüldüğüm olayları anında paylaşabilen biri değilim. Yalnız bu sefer ne olduysa, nasıl olduysa gündemimde olan olayı tüm dostlarımla ve ailemle paylaştım. Paylaştıkça rahatladım, kuş gibi hafifledim. Derin bir nefes alıp yoluma devam ettim. Aahh birde olayla ilgili harika gelişmeler olunca iyice keyiflendim.

Posted in Kendime Not | 4 Comments »

05th Mar 2009

.

 

Bir şişe ahududu şarabını, meyve suyu niyetine içtim; iyi geldi.

Posted in Kendime Not | 10 Comments »

05th Feb 2009

!!!

Çok sinirliyim !!!

Posted in Kendime Not | 12 Comments »

06th Dec 2008

Teşekkür ederim

Kötü bir gün geçirdiğinizde size uzanan eller, çabuk toparlanmanın ilacıymış.

Magissam, hayatımdaki en özel maili attı. Yalnızlığımı sildi, attı.

 

 

 

 

Berilim, müthiş bir organizasyon yapıp sürpriz bir çiçek yolladı.

 

 

 

 

 

Akşam yemeğimi, vitamin deposu salatamı yapıp beni prenses yatağında yatırdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cecam, ilk kez bana fark ettirmeden bir sürpriz yaptı.

 

 

 

 

 

Tüm bunların sonunda bana bir tek iyileşmek kaldı. :)

Posted in Kendime Not, Kişisel Tarih | 4 Comments »

16th Jun 2008

Yazdığını zannetmek….

Beynim nasıl yorgun ve meşgulse, sanki buraya yazmayı düşündüklerimi yazmışım zannediyordum. Bugün bir baktım en son 6 gün önce yazmış, öylece bırakmışım. Oysa yazacak bir sürü şey vardı…

Akşam fırsat bulup yazmalı :)

Posted in Kendime Not | 2 Comments »

22nd May 2008

Hadi Bakalım

Bugün telefondaki bir ses, eskisi gibi yazmıyorsun dedi. Koskoca Mayıs ayı bitecek sen iki yazı yazmışsın diye çıkıştı. Ben gayet şaşkın ve mahçup; kem küm edebildim. Madem bu kadar dikkatli takip edenler var, anlatayım.

Öncelikle belirteyim; ben hayatıma giren elektronik eşyalara ilk başta adapte olamam, olduktan sonra ise duygusal bir bağ oluşturacak kadar salaklaşırım. Böyle bir insanın başına neler geldi bilseniz…

Bu yazımda söylediğim gibi önce fotoğraf makinam bozuldu. Kendisi ile bir uyum yakalamış, uzak – yakın, gece – gündüz demeden çekimlere başlamıştık :) Ceca benim yakarışlarımı duyup hemen bir makina aldı almasına ama bu yeni makina ile bir türlü anlaşamadık. Sitesinde kendi çektiği fotoğrafları iyi kötü demeden kullanmayı seven biri için durumu siz değerlendirin.

Sonra laptopum bozuldu. Ekrana görüntü vermiyor, tamire gidecek gitmesine de pek umudumuz yok açıkcası, o yüzden hala masada sol tarafımda duruyor, arada gözüm kendisine kayıyor. ( evet manyağım… ) İçindeki tüm müzikler, resimler kuzu kuzu beni bekliyor… Kısaca yeniye hala alışamadım, alışamadığımdan olsa gerek kişisel hiçbir veri giremiyorum.

Ceca’ya göre ben kedileştim. Kediler gibi düzenim değişince afallayıp, yabanileşiyorum. ( yabanileşme kısmı bu aletler bozuk, öncekiler daha iyiydi diye söylenmelerime deniliyor. ) Kedileşmedim, bu durum elektronik eşyalarla benim aramda diyorum. :)

Eninde sonunda bir bağ kuracağız, en iyisi biraz çabalayım. :D

Posted in Kendime Not, Kişisel Tarih | 8 Comments »

  • Arama

  • Destek