Archive for April, 2009

15th Apr 2009

Konuşmak

Yazamadığım; ama bol bol konuştuğum bir dönemdeyim. Bu durumu kendim bile yadırgıyorum. Yapısal mı, tek çocuk olmaktan mı bilinmez, ben pek sıkıntılarını anlatabilen, üzüldüğüm olayları anında paylaşabilen biri değilim. Yalnız bu sefer ne olduysa, nasıl olduysa gündemimde olan olayı tüm dostlarımla ve ailemle paylaştım. Paylaştıkça rahatladım, kuş gibi hafifledim. Derin bir nefes alıp yoluma devam ettim. Aahh birde olayla ilgili harika gelişmeler olunca iyice keyiflendim.

Posted in Kendime Not | 4 Comments »

01st Apr 2009

Hııhhh

 

Bu küçük sıpa boyuna bakmadan iki gündür beni protesto ediyor. En son marifeti; ayaklarını ısıtacağım bahanesi ile ayaklarımın üzerine yatar gibi yapıp, çişini yapmak oldu. İlk çişini ise suratıma baka baka, odanın ortasına yaptı ve kaçtı. İlk olayın şokuyla hastalandı tutamıyor mu dedim, yok hanımefendi gayet güzel kum kabını kullanıyor, işine geldiğinde pıtı pıtı kum kabını eşeliyor. Zaten gözümün içine baka baka işiyor.

Ehh peki dedim, sevdim okşadım, ilginin alasını gösterdim, bana mısın demedi. Neyi protesto ettiğini bulsam ona göre davranacağım. Hem suçlu hem güçlü de olabilir sıpa… En son vukuatından sonra suratına pıhhladım. Koşa koşa Rıfkı Bey geldi hanımını kurtarmaya, resmen patisiyle sırtından dürte dürte koltuğa götürdü, sarıldı, kulağını yaladı, bana sinsi sinsi baktı.

 

Şimdi ikisiyle küsüm, konuşmuyorum :(

Posted in Pati İzleri | 16 Comments »

  • Arama

  • Destek