Archive for August, 2009

31st Aug 2009

:)

Ergenliğini tamamlamamış, yetişkin yaşlarda bir birey görünce çok üzülüyorum.

Posted in Kişisel Tarih | 6 Comments »

27th Aug 2009

.

Bugün biraz ortalığı toparladım. Ben bir köşede dinlendikçe ev, ev olmaktan çıkıyor. Bulaşıklar, makinaya kendileri yerleşmiyor, koltuktaki yastıklar düzelmiyor, yatak kendi kendini düzeltmiyor, havlular değişmiyor, lavabolar kendi kendi temizlemiyor, ev mis gibi kokmuyor…

İşin ilginç yanı ev dağınıkken kendimi diken üstünde hissediyorum. Şimdi iki yastık düzelttim, mutfağı akladım pakladım, lavaboları parlattım ya içimi öyle bir huzur kapladı ki… Şükür böylesi minik detaylarla huzur buluyorum.

Posted in Kişisel Tarih | 4 Comments »

25th Aug 2009

Macera 2

Cumartesi salonu boyadık. Evi boyamayı seviyorum… ( bkz. macera ) Kendi işimi kendim yapmanın verdiği keyif cabası. Bu sefer yardımcılarım babam, Ceca’nın erkek kardeşi ve M. idi. Bana bir iş düşmedi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Ben boyayacağım, ben yapacağım diye tüm duvarlara rulom geçti. Bir tavana bulaşmadım. Tabi bu işin eğlenceli kısmı, sonrasında yerleştirme – bu kısma sağolsun Beril yetişti – temizleme derken, belim iptal oldu. Belim,  sırtım,  omurgam, hatta ve hatta diş köklerim bile acıyor. Hala kendime gelemedim. Doktorun bu durumlar için verdiği bir ağ.rı kesicim var. İçiyorum, iptale geçiyorum.

Şimdi süper düper yatağımıza geçip belimi dinlendirmeliyim. Oturunca canım acıyor, offf…

Posted in Kişisel Tarih | 4 Comments »

10th Aug 2009

Kendimden memnun değilim. Değiştirmem gerekenlerin farkındayım. Çabalıyorum, deniyorum, beceremiyorum. Moralim bozuluyor, üzülüyorum. Olmadı yeterince denemedin diyor, tekrar deniyorum. Yine olmuyor. Olduğu gibi kabul edebileceğim şeyler değil değiştirmek istediklerim. Değişmeli, yoksa bu memnunsuzluk hali bir gün gelecek, mahvedecek beni…

Posted in Kişisel Tarih | 8 Comments »

07th Aug 2009

Dürtü

Sevdiğim insanları üzen insanları dövmek istiyorum. Biliyorum son derece ilkel ve zekadan yoksun bir dürtü… Ama birgün birine denk gelecek ve fena girişeceğim.

Posted in Kişisel Tarih | 11 Comments »

  • Arama

  • Destek