Archive for September, 2009

20th Sep 2009

.

Dün bayram münasebeti ile kuaföre gittim. Bayram arifesi nedeniyle çok yoğundu, Cuma günü gitmediğim için kendime kızdım bolca. Saçımın röflesi gelmişti, çok uzun sürer diye dipleri boyayalım yeter dedim. Kalabalığa tahammül edemiyorum. Tüm işlemler bitince ruhum  hafifledi adeta. Kuaför çıkışı anneme gittim, birlikte puzzle yaptık. Yarın için kek yapacağım, annemden siparişi aldım. Bayram değilmiş gibi geliyor. Düşünecek onca şey, yapılacak onca iş varken bayram sadece ödemesi gelen müşterilere bahane oluyor. Ne bayram şekeri aldım, ne yeni bayramlık kıyafet… Bu bayram keyfim yok. Umarım yarın ailece bir araya gelmek beni biraz olsun kendime getirir.

Hepinize iyi bayramlar…

Posted in Kişisel Tarih | 3 Comments »

16th Sep 2009

:)

Kuzenlerim bizdeler… 13 yaşındaki kuzenim bugün kendi kahvaltısını ( sucuklu yumurta ) kendi hazırlayıp , sonrasında bulaşıklarını yıkamış.  Allah’ım sen 20′li yaşlarımdaki diğer kuzenime, 30′lu yaşlarımdaki kocama bu meziyetleri ihsan eyle… Amin.

Posted in Kişisel Tarih | 2 Comments »

03rd Sep 2009

Not

Yazdıklarımı okuyan ama beni okuduğunu benden saklayan, yakınlarıma çok gülüyorum. Kesinlikle bahsetmediğimden emin olduğum bir olayı, gelen bir hediyeyi biliyorlar. Bende gülüp geçiyorum. :) Birşey değil, zaten siteme kim girmiş kim çıkmış IP’lerini görüyorum, statik IP bile kullanmasalar bana yazdıkları maillerden vs. o an kullandıkları IP’yi görüp bakıyorum girmiş mi diye. Girmiş işte :)

Girsin okusun ne yapayım, ama bu durum kimi hallerde beni çok kısıtlıyor. Sonra başka bir sitemi açsam diye düşünüyorum, ama o zamanda bulmak çok kolay. Ben Ceca’ya tanıştığımız ilk günden beri Ceca diyorum, siteye has birşey değil. Rıfkı ve Luna senelerdir hayatımın parçası, Beril senelerdir kardeşimden öte… Onları başka bir isimle anmak, başka biriymiş gibi yazmak istemiyorum. Hem eninde sonunda koyduğu bir fotoğraftan, yazdığınız bir yazıdan deşifre olan bir çok blogger var.

Ben buyum bu kadar açık ve net. Bu yüzden hadi bakalım yorum bırakın, bakalım kimler okuyor beni ??? :) Söz yayınlamayacağım, aramızda kalacak… :D

Posted in Kişisel Tarih | 4 Comments »

  • Arama

  • Destek