07th Aug 2009

Dürtü

Sevdiğim insanları üzen insanları dövmek istiyorum. Biliyorum son derece ilkel ve zekadan yoksun bir dürtü… Ama birgün birine denk gelecek ve fena girişeceğim.

11 Responses to “Dürtü”

 1. sugibi Says:

  hayatta öldürmek istediğim tek insan ablamın eski sevgilisidir. aradan yıllar geçti ama yaptıkları yüzünden bugün karşılaşsam ve şartlar olgunlaşsa:P bugün öldürebilirim. ablam unutmuş gitmiştir ama ben asla unutmadım. ilkel falan değil, gayet mantıklı en azından bana öyle geliyor:)

 2. Zeynep Says:

  Sugibi, şöyle temiz dövesim var birkaç kişiyi :) Bazen sırf bu yüzden dövüş dersleri alsam diyorum. Gerçi hoş, insanın cinnet anında 10 kaplan gücünde olmasının bir gerçeklik payı var. :)

  Sevgilerimle

 3. BERIL Says:

  valla biliyosun aslinda ben hala buyunce Lara Croft; Tomb Raider olmak istiyorum :)

 4. * ஐ * : ) Stil Direktörü ( : * ஐ * Says:

  Zeynep’ciğim insanı dinden imandan çıkarıyorlar haklısın yani :) Bu arada skolyoza gelince de; çok merci canım, deme ya bilmiyordum ben öyle sanıyordum dur hemen yazımı güncelleyeyim, çok sağol canım bilgilendirdiğin için, yalnış bir bilgi vermiş olmak istemem. Sevgilerimle.

 5. Zeynep Says:

  Berilim,

  Listeye birde “Jane’in Zafer”ini ekleyelim lütfen :)

  Sevgilerimle

 6. Zeynep Says:

  Sevgili Eda,

  An.kilozan s.po.ndilit pek bilinen bir rahatsızlık olmadığından Suna Pekuysal’ın hastalığı hakkında çok rivayet var. Kimi senin gibi skolyoz, kimi kemik erimesi sanıyor. Rica ederim bu arada :)

  Sevgilerimle

 7. emoş Says:

  bayıldım bayıldım ifadelerinize anlatımınıza arayıpta bulamadığım kelimeleri buluşunuza artık kendimi ifade edemediğim noktalarda cümlelerinizi çalabilirim:)tabi telif hakları konusunda anlaşırsak:)tesadüfen buldum sayfanızı ama nbundan sonra hergün sizi takip edeceğimden şüpheniz olmasın…

 8. Evren Says:

  Merhaba

  Katana

  Saygılar

 9. Zeynep Says:

  Sevgili Emoş,

  Yorumun için teşekkür ederim. :) Siten varsa bende seni okumak isterim.

  Sevgilerimle

 10. Zeynep Says:

  Evren,

  Döveceğim dedim öldüreceğim demedim :)

  Sevgiler

 11. emoş Says:

  benim sitem yok ben sadece okumayı seven bi gezginim

Leave a Reply

 • Arama

 • Destek