27th Aug 2009

.

Bugün biraz ortalığı toparladım. Ben bir köşede dinlendikçe ev, ev olmaktan çıkıyor. Bulaşıklar, makinaya kendileri yerleşmiyor, koltuktaki yastıklar düzelmiyor, yatak kendi kendini düzeltmiyor, havlular değişmiyor, lavabolar kendi kendi temizlemiyor, ev mis gibi kokmuyor…

İşin ilginç yanı ev dağınıkken kendimi diken üstünde hissediyorum. Şimdi iki yastık düzelttim, mutfağı akladım pakladım, lavaboları parlattım ya içimi öyle bir huzur kapladı ki… Şükür böylesi minik detaylarla huzur buluyorum.

4 Responses to “.”

 1. BERIL Says:

  bende bugun evi toplamak ve temizlemek zorunda oldugum bilinciyle aksam eve gidecegim :(
  insan bazen cidden useniyor ama yawww

 2. delfina Says:

  Sehpanın yerini bile değiştirmek mutlu eder bizi Zeynepcim…Evimiz hep ilgi bekliyor bizden, belki evimiz değil de ruhumuzda yapıyoruz o temizliği…Huzurun bol olsun Sevgili Zeynep,evinde hep neş’eli kalasın :)

 3. Zeynep Says:

  Berilciğim,

  İşler birikince daha zor oluyor. Aldığını yerine koymak, mutfağın çok dağılmasına izin vermemek altın kurallar. Gerisi geliyor zaten.

  Sevgilerimle

 4. Zeynep Says:

  Delfinacığım,

  Sağol güzel dileklerin için, seninde huzurun neşen her daim her yerde bol olsun. :) Minicik bir değişiklik bile mutlu ediyor beni… Şanslıyız ufacık şeylerle mutlu oluyoruz.

  Sevgilerimle

Leave a Reply

 • Arama

 • Destek