03rd Sep 2009

Not

Yazdıklarımı okuyan ama beni okuduğunu benden saklayan, yakınlarıma çok gülüyorum. Kesinlikle bahsetmediğimden emin olduğum bir olayı, gelen bir hediyeyi biliyorlar. Bende gülüp geçiyorum. :) Birşey değil, zaten siteme kim girmiş kim çıkmış IP’lerini görüyorum, statik IP bile kullanmasalar bana yazdıkları maillerden vs. o an kullandıkları IP’yi görüp bakıyorum girmiş mi diye. Girmiş işte :)

Girsin okusun ne yapayım, ama bu durum kimi hallerde beni çok kısıtlıyor. Sonra başka bir sitemi açsam diye düşünüyorum, ama o zamanda bulmak çok kolay. Ben Ceca’ya tanıştığımız ilk günden beri Ceca diyorum, siteye has birşey değil. Rıfkı ve Luna senelerdir hayatımın parçası, Beril senelerdir kardeşimden öte… Onları başka bir isimle anmak, başka biriymiş gibi yazmak istemiyorum. Hem eninde sonunda koyduğu bir fotoğraftan, yazdığınız bir yazıdan deşifre olan bir çok blogger var.

Ben buyum bu kadar açık ve net. Bu yüzden hadi bakalım yorum bırakın, bakalım kimler okuyor beni ??? :) Söz yayınlamayacağım, aramızda kalacak… :D

4 Responses to “Not”

 1. ilkay Says:

  Hahaaa…
  Benimde öyle bir yakınım vardı. Güya hiç belli etmiyor beni okuduğunu. Bir gün bana geldiğinde aa dedim ne tesadüf amerikadan sizim şehirden hemde aynı mahalleden birisi de beni devamlı okuyor dedim blogum olduğunu söyledikden hemen sonra. Yaaa dedi uzun uzadıya. Sanırım maksadı beni gizli gizli okumak açıklarımı bulmakdı. Artık ne zçığım varsa:))) Ama o günden sonra bir daha asla kendi evinden bağlanıp okumadı. Sadece komşu şehre gittiklerinde okuyor:))) Sanki onu da anlamıyorum:)))

 2. Zeynep Says:

  İlkaycığım,

  Yakının olması işi komik kılıyor :) Bendeki hikayelerden birisi ise şu şekilde; kendisi başka bir şehirde, kardeşi başka bir şehirde yaşayan bir tanıdığım var. Kardeşinin bulunduğu şehirde belkide 5-10 internet bağlantısı vardır. Beni bulmuş bir şekilde, kardeşi ise beni tanımadığından eminim ablası siteme girmesini ve ona okumasını istiyordur. Kendi IP’si gözükmesin diye. Şimdi bunu okursa panikler, herşeyi biliyor diye :) ))

  Sevgilerimle

 3. Sasha Says:

  ben okuyorum Zeynepcim hep okuyorummm yorum da bırakmaya çalışıyorum seni de çok sevoorum..öpüyorum :)

 4. Zeynep Says:

  Sashacığım,

  Oku tabi, bende seni hep okuyorum :)

  Aile eşrafından kimler dökülecek merak etmiştim, bekliyorum bakalım :)

  Sevgilerimle

Leave a Reply

 • Arama

 • Destek