17th Nov 2007

Elit ile buluşma

 

Elitciğim Ankara’ya geldiğini ve buluşmak istediğini söylediğinde heyecanlandım. Uzun zamandır yüzyüze tanışmak istediğim biri ile  görüşecek olmanın verdiği heyecan ile sabah olmasını bekledim. Sabah neşeyle yataktan çıktım, hemen hazırlanmaya başladım. Saçımın düzelttim, makyajımı yaptım. Efendim ben normalde pek makyaj yapmam, saçıma başıma pek özenmem, en büyük şahidim Beril’dir. Ama söz konusu heyecanla beklenen bir buluşma olunca süslenmeden yapamazdım.

Gima’nın önünde buluşacaktık, ben kendimi iki kelime ile özetlemiştim. “Kırmızıya çalan kızıl saçlı ve tombiş birini görürsen o benim” diye… Elitte siyah saçlı ve beyaz paltolu olarak tarif etti kendini. Gima’nın önüne geldiğimde ne göreyim 3 kişi var tarif ettiği gibi :)  Birkaç saniye bakındım etrafıma beni hangisi fark edecek diye, baktım 3 kişiden hiçbiri fark etmedi beni. Bende Şahika’dan hallice bir tavır ile saçlarımı savurarak aldım elime telefonu arıyorum Elit’i. Bu sırada yandan yandan etrafı süzerek telefonu çalan birini arıyorum :) Tam da saçlarımı ikinci savuruşumda  arkamdan biri geldi, aaaa Elit dedim. Sarıldık, kaynaştık o dakika ve bana ilk sözleri tam tahmin ettiğim gibisin gayet güzel ve havalı dedi. Sanırım Şahika misali saçlarımı savuruşumu fark etti ve ilk izlemi oradan edindi :D Mahçup bir halde şeeey ben her zaman böyle değilim, makyaj yapmam yani hani seninle buluşacağım diye özendim biraz kendime kem  küm dedim… Bu arada hemen belirteyim Elit bu zamana kadar gördüğüm en içten ve güzel gülümseyişe sahip biri. Ben kocaman gülümsemesine ve gülerken gözlerinin içinin ışıldamasına hayran kaldım. Ne kadar içten biri diye geçirdim içimden… Ankara’lı olup Kızılay’da gidilecek mekan bilmeyen ben Elit’in önerisi ile ( dikkatinizi çekerim Elit Ankara’ya ara sıra gelen bir misafir ) Mado’ya oturduk.

Neler konuştuk neler, birbirimize o kadar çok şey anlattık ki zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Kahvelerimizi içerken aklıma resim çekmek geldi, neyseki unutmamışım makinayı. Resimleri çekerken sitelerinde harika fotolar yayınlayan blog sahiplerine ne kadar imrendiğimden bahsettim. Efendim benim resimlerimden anlaşılacağı üzere, pozlama, kadraj, flash, netlik vs. hak getire :)

Kahve içip fal bakmadan olmazdı, hadi dedim kapat fincanını… Kahvelerin soğumasını heyecanla bekledik;

ve kendisi gibi pırıl pırıl bir fal çıktı Elitciğime…

4 Responses to “Elit ile buluşma”

 1. Elit Says:

  Canım benim ne güzel anlatmışsın :)

  Seni tanıdığıma çok mutlu oldum. Bu arada çok şeker ve çok güzelsin.

  Yine görüşelim arayı uzatmayalım :)

  Sevgiler

 2. Zeynep Says:

  Evet canım, arayı fazla uzatmayalım. Erken buluşup daha çok vakit geçirelim :)

  Sevgilerimle

 3. Evren Says:

  Ben bu buluşmadan çıkan sonuçta Fal kısmı ile ilgileniyorum. Fal da neler çıktı ikinizde de :D

 4. Zeynep Says:

  Evren, fal kısmı kişilere özeldir, söyleyemem :) ) İstersen sanada fal bakarım birgün :)

Leave a Reply

 • Arama

 • Destek